+420 222 513 681
Home Náš tým Michaela Kmochová
Michaela Kmochová

Michaela Kmochová

vedoucí advokát

+420 606 068 520

+420 222 517 088

michaela.kmochova@bvlaw.cz

Jazyky

Angličtina, Čeština, ŠpanělštinaŽivotopis

Michaela Kmochová spolupracuje s naší advokátní kanceláří od dubna 2011. Ve své praxi se zaměřuje především na problematiku nemovitostí včetně zastupování klientů ve správním řízení a řízení před správními soudy. Dále se věnuje též poskytování právního poradenství v oblasti akvizic a pracovního práva.

V rámci působení v naší advokátní kanceláři se Michaela podílela na projektech souvisejících s prodejem a akvizicí podniků a nemovitostí či nemovitostních projektů a zakládání společných podniků (joint ventures). Průběžně poskytuje našim klientům poradenství v pracovně-právních otázkách, stavebním právu a v oblasti obecné smluvní agendy.

Michaela je Českou advokátní komorou vedena v seznamu advokátů od roku 2011. Hovoří česky, anglicky a španělsky. Kromě studií na Právnické fakultě Univerzity Karlovy získala Michaela Kmochová magisterský titul i v oboru Filologie – Španělština na Filozofické fakultě téže univerzity. Před nástupem do naší advokátní kanceláře absolvovala svou koncipientkou praxi v mezinárodní advokátní kanceláři Hogan Lovells.

Vzdělání

Mgr.

    Potřebujete profesionální pomoc v oblasti práva?