+420 222 513 681
Home Reference
Bányaiová Vožehová has advised us in a number of matters and their advice has been accurate, useful and timely. Lucie Bányaiová always has a sound grasp of the issues no matter how complex and advises effective solutions.
Paul Talacko

Na službách advokátní kancelář oceňuji především vysokou úroveň specializace v jednotlivých oborech práva a proklientský přístup.
Stanislav Kubica – SMP CZ Vedoucí právního oddělení

Whether it is a routine agenda like drawing up contracts with the partners and suppliers or preparation of the General Assembly, or procedures ensuring the GDPR compliance, the team of Bányaiová Vožehová law office always responds quickly and looks for the most appropriate solutions having our best interest as a priority.
Pavla Gomba – UNICEF CR Executive Director

Na služby advokátní kanceláře se dlouhodobě spoléháme pro jejich vysokou odbornou úroveň, naprostou spolehlivost, osobní přístup a dobré komunikační dovednosti celého týmu.
Ladislav Urban – VINCI ENERGIES CEE Regional Director

The law office took care to learn about our business so that they now provide tailor made advice suiting our particular needs.
Michal Brada – skupina Lactalis CEO CZ,SK

S advokátní kanceláří Bányaiová Vožehová spolupracuji již po dobu téměř deseti let v rámci velkých nadnárodních projektů v oblasti ochrany hospodářské soutěže a ochrany soukromí. Svou spolupráci jsem neukončila ani po změně zaměstnavatele. V současné době pracuji jako zmocněnec pro ochranu osobních údajů finanční skupiny IPF v UK a i nadále je mi ctí spolupracovat s touto advokátní společností v rámci projektu GDPR implementace v UK i dalších evropských trzích, v nichž skupina IPF působí. Advokátní kancelář Bányaiová Vožehová pro mne představuje vysokou kvalitu právního poradenství, schopnost velmi flexibilní spolupráce z hlediska času i tematických oblastí. Její partneři a spolupracující advokáti jsou velmi dobře znalostně, ale i osobnostně, vybaveni a nemají problém ani v oblasti interkulturního působení.  
Alice Selby – International Personal Finance CIPP/E - Group Data Protection Officer

We appreciate high level of expertise in all of the areas we need, their top notch business approach and no delay in answers.  
Josef Švejda – ON Semiconductor Finance Controller, Site Director

Potřebujete profesionální pomoc v oblasti práva?