+420 222 513 681
Ludmila Winkel

Ludmila Winkel

advokát

+420 732 765 874

+420 222 517 088

ludmila.winkel@bvlaw.cz

Jazyky

Angličtina, Čeština, RuštinaŽivotopis

Ludmila Winkel je spolupracující advokátkou naší advokátní kanceláře a je vedena v seznamu advokátů České advokátní komory od roku 2016. Kromě ruštiny – svého mateřského jazyka, hovoří plynně český a anglický. Před příchodem do naší advokátní kanceláře získala téměř desetiletou praxí v předních českých advokátních kancelářích a tříletou praxi na právním oddělení významné mezinárodní společnosti.

Ludmila poskytuje komplexní právní poradenství českým a zahraničním klientům, taktéž má za sebou dlouhou a úspěšnou historii pomoci rusky mluvící klientele. Dále poskytuje asistenci klientům podnikajícím v zemích SNS.

Svou praxi Ludmila zaměřuje především na právo obchodních korporací a obchodní závazkové vztahy, právo občanské, právo nemovitostí a řešení sporů. Podílela se na desítkách významných akvizičních projektů a právních due diligence v oblasti práva obchodních korporací a práva nemovitostí, včetně asistence při vytváření společných podniků. Ludmila se pravidelně věnuje přípravě právních stanovisek a memorand v těchto oblastech. Dále pomáhá klientům s přípravou veškeré korporátní dokumentace, včetně asistence při založení společností a s přípravou různých typů smluv.

Ludmila má rozsáhlé zkušenosti se zastupováním klientů před soudy či v mimosoudních jednáních v řadě komplikovaných případů.

V neposlední řadě se Ludmila ráda dělí o své odborné znalostí prostřednictvím své publikační činnosti, která pokrývá mnoho z výše uvedených témat.

Vzdělání

JUDr.

Potřebujete profesionální pomoc v oblasti práva?