+420 222 513 681
Ladislav Vajdík

Ladislav Vajdík

advokát

+420 739 171 205

ladislav.vajdik@bvlaw.cz

Jazyky

Angličtina, ČeštinaŽivotopis

Ladislav Vajdík  je advokátem trvale spolupracujícím s naší advokátní kanceláří od března 2022. Ladislav je veden v seznamu advokátů České advokátní komory od roku 2010 a hovoří plynně česky a anglicky. Před příchodem do naší advokátní kanceláře Ladislav více jak 15 let pracoval jak pro přední mezinárodní, tak české advokátní kanceláře v Praze.

Ladislav se zaměřuje na právo nemovitostí, fúze a akvizice a korporátní a smluvní právo. Má rozsáhlé zkušenosti s vypracováním a vyjednáváním transakční dokumentace a různých druhů smluv, realizací právních prověrek (včetně prověrek na straně prodávajících), vypracováním reportů z právních prověrek a organizací uzavření a vypořádání transakcí. Dále také pomáhá klientům s přípravou veškeré korporátní dokumentace, včetně asistence při založení společností.

V oblasti nemovitostí se účastnil řady transakcí zahrnující jak prodej, tak nákup nejen nemovitostí, ale i společností vlastnících nemovitosti v České republice a poskytoval právní poradenství v souvislosti s nájemními vztahy jak pronajímatelům, tak nájemcům.

Vzdělání

Mgr.
Ing.

Potřebujete profesionální pomoc v oblasti práva?